window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-134733789-1');

Boost je persoonlijk leiderschap!

3 juni
Amersfoort

Tijdens dit interactieve event voor alle HoornBACK’ers spreekt management-goeroe Ben Tiggelaar over persoonlijk leiderschap. Doe waardevolle inzichten op en geef jouw persoonlijke leiderschap een boost in het gezelschap van oud-studenten en docenten.

Werk, gezin, ambities, gezondheid, vrije tijd… Het is allemaal belangrijk, maar niet alles kan tegelijk. Hoe maak je – juist ook als christen – effectieve keuzes? Hoe zorg je dat je niet alleen druk bent, maar ook doet wat ertoe doet?

“5 lessen die ik met vallen en opstaan moest leren”

Tijdens dit interactieve HoornBACK-event spreekt management-goeroe Ben Tiggelaar over persoonlijk leiderschap. Dat doet hij op een uitdagende manier, die voor iedereen (welke achtergrond je ook hebt) leerzaam is. Zowel voor jouw loopbaan, als in de rest van je leven.

Tijdens dit event krijg je antwoorden op vragen als:

  • Niet alles kan: hoe ga je om met beperkte tijd en eindeloze opties?
  • Hoe maak je keuzes als alles even belangrijk lijkt?
  • Wat motiveert écht, ook op de lange termijn?
  • Je eigen weerstand en drijfveren onderzoeken: waar moet je op letten?
  • De stap naar doen: wat komt daarbij kijken?

Leuk extraatje: tijdens het event ontvang je het boek ‘Dit wordt jouw jaar’ van Ben Tiggelaar. Zo kun je blijvend aan de slag met persoonlijk leiderschap!

Programma

  • 19.15 – Inloop
  • 19.45 – Opening
  • 20.00 – Interactieve keynote dr. Ben Tiggelaar
  • 20.45 – Pauze
  • 21.15 – Interactieve keynote dr. Ben Tiggelaar
  • 22.00 – Sluiting

Wie is Ben Tiggelaar?

Dr. Ben Tiggelaar studeert al meer dan 30 jaar op leiderschap, verandering en menselijk gedrag. Hij is onder meer bekend van zijn boeken (Dromen, durven, doen; De Ladder); zijn seminars (MBA in één dag); en zijn columns (elk weekend in NRC). Zie ook www.tiggelaar.nl.

Aanmelden

Alle HoornBACK’ers zijn van harte welkom! Ben jij nog geen HoornBACK’er maar wil je wel dit event bezoeken? Meld je dan hier aan als HoornBACK’er en vervolgens bij dit event.

Event Ben Tiggelaar | 3 juni 2025